Kalebet Sms Engelleme Nasıl Yapılır?

Kalebet Sms Durdurmak İçin Eposta Kullanılır Mı?

Kalebet sms durdurma işlemlerinde iletişim yöntemlerini kullanabiliyorsunuz. Bunun için etkin yöntemlerden birisi olan e posta bildirimi oluşturmak hem kısa hem de güvenilir bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır.  Kalebet  eposta adresi olarak [email protected] öne çıkmaktadır. Eposta bildiriminizi oluştururken mutlaka size ait olan kullanıcı adınızı, ID numaranızı ve sms aldığınız telefon numarasını yazmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz sadece telefon numarasını yazmanız yeterli olacaktır. Gerekli olan bildirimi oluşturduğunuzda ortalama olarak 1 saat içerisinde gelen smslerin engellendiğini görebilirsiniz.

Kalebet Sms İptali İçin Canlı Destek Bildirimi Oluşturabilirsiniz

Kalebet sms iptali yaptırmak istiyorsanız bunun için kullanabileceğiniz ikinci bir uygulama daha var. Sitenin müşteri hizmetleri servisi ile Kalebet canlı destek birimi üstünden irtibat kurabilirsiniz. Canlı destek birimi ile irtibat kurduğunuzda yine aynı bilgileri vererek smslerin engellenmesini talep edebilirsiniz. Bu noktada özellikle smsleri yoğun bir şekilde gelmesinden rahatsız olduğunuzu belirtmeniz oldukça önemlidir. Otomatik olan yazılım listesindeki telefon numaranız çıkartıldığında artık sms almayacaksınız.

Yukarıda bahsedilen adımlarla vakit kaybetmek istemiyorsanız editörlerimiz size yardımcı olabilir. Sağ taraftaki yeşil renkli olan canlı destek butonuna tıklayarak gerekli olan bilgileri iletmeli böylece editörlerimizin işlemleri tamamlamasını beklemelisiniz.